Gruodžio 03-10 dienomis kviečiame prisijungti į nardymo kelionę po Raudonąją jūra – Sharm El Sheikh’e.

Išvykimas: 2017 m. gruodžio 03d. lėktuvu iš Vilniaus oro uosto.

Apgyvendinimas: viešbutyje Stella Di Mare, dviviečiame kambaryje (HB maitinimas).

Nardymas: nardymo paketą sudaro 5 dienų nardymas iš laivo (2 nėrimai per dieną). Laivas kasdien išplauks apie 8-9 val. ryto ir grįš apie 16 val. Maksimalus nardymo gylis – 30 metrų. Nardymų planas gali keistis dėl oro sąlygų ar pasiketusių aplinkybių. Papildomas mokestis už nardymus naktį,  nacionaliniame parke, „Thisleghorme“ ar kelionę į Dahabą. Pietus laive 9eu

Kaina: ~900eu (gali keistis dėl skrydžių, viešbučio kainos)

Sharm El Sheikh’as – viena didžiausių ir labiausiai išvystytų nardymo vietovių visame Sinai Peninsula regione. Apie šį “Taikos miestą” galima kalbėti iš ties daug, tačiau viena aišku – čia niekada nepritrūks veiklos tiek po vandeniu, tiek ant žemės. Miestas turtingas savo įdomia istorija – ją liudija išlikę istoriniai objektai ir natūralus kraštovaizdis. Leiskite  akims pasigrožėti balto smėlio paplūdimiais ir nesibaigiančių kopų peizažais, kartu su žydra jūra sudarančiais ypatingą kontrastą.

Ras Mohammed nacionalinis parkas įkurtas 12 km nuo Sharm El Sheikh’o parko plotas – 480 km² (135 km² – sausuma, net 345 km² – vanduo). Parkas turtingas povandeniniais urvais, atsiradusiais po įvairių žemės drebėjimų. Taip pat, daugiau nei 220 koralų rūšių (125 iš jų – minkštieji koralai) stebina parko lankytojus-narus. Koralų rifai išsidėstę maždaug 50 – 100 cm žemiau jūros vandens paviršiaus, siekdami 30 – 50 m plotį. Čia galima sutikti apie 1000 rūšių įvairių žuvų, 40 – jūros žvaigždžių, 25 – jūros ežių, 100 – moliuskų ir apie 150 – vėžiagyvių rūšių. O žalieji jūriniai vėžliai šiame parke – ypatingi svečiai.