Stovykla BURBULAS – tai 7 dienų, kūrybiškų, įdomių veiklų maratonas gražiausios gamtos apsuptyje, Žemaitijos Nacionaliniame parke. Stovyklos metu dalyviai pabaigs Atviro vandens naro kursus (PADI Open Water Diver) ir pažins povandeninį pasaulį, kūrybiškai pažvelgs į savo aplinką ir dalyvaus fotografijos užsiėmimuose, įgaus fotografavimo praktikos, įvaldys povandeninės fotografijos pagrindus. Dalyviai galės mėgautis aktyviomis laisvalaikio pramogomis ir žaisti įvairiausius žaidimus drauge. Stovyklautojai turės galimybę tapti Nardymo akademijos projekto Aqualango dalyviais. Įgiję PADI OWD naro sertifikatą dalyviai galės nardyti savarankiškai ir taps tarptautinės narų bendruomenės nariais.

Stovykloje su dalyviais dirbs profesionalūs Nardymo akademijos instruktoriai, stovyklų vadovai ir fotografai.

Data: 2017.08.13-20

Trukmė: 7 dienos

Dalyvių skaičius: 12

Dalyvių amžius: 10 – 18 metų

Vieta (apgyvendinimas): Poilsio namai ,,Šienainis” Paplatelės km., Plungės rajonas

Registracija tel.: 861474185

Kaina: 450 EUR Į kainą įskaičiuota – maitinimas 4 kartus per dieną, visos stovyklos veikloms reikalingos priemonės, PADI OWD kursai ir tarptautinis sertifikatas (kaina 290 EUR), nardymo įrangos nuoma, apmokėjimas instruktoriams ir stovyklos vadovams, apgyvendinimas viešbutyje, ekskursija po Žemaitijos nacionalinį parką.

Sekmadienis. Pirmoji diena. Dalyvių atvykimas 18h. ir įsikūrimas bazėje ir viešbutyje. Dalyvių susipažinimas, kūrybiškos komandos formavimo užduotys. Interaktyvus susipažinimas su aplinka ir vieta, kurioje praleis ateinančias dienas. Po vakarienės – susipažinimo  pratęsimas smagioje vakaronėje po atviru dangumi.

Pirmadienis. Antroji diena. Pirmoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje.  Po įtemptos ir kupinos naujų atradimų pirmos dienos dalies – antroji dienos pusė prisipildys kūrybiškumo įvairiose dirbtuvėse su stovyklos svečiais.

Antradienis. Trečioji diena. Antroji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po antrojo iššūkio – kūrybinės fotografijos pradmenų dirbtuvės su šios srities specialistu. Kaip laikyti fotoaparatą? Kaip žiūrėti, kad „pagautum“ geriausią kadrą? Visa tai praktiškai išbandys stovyklos dalyviai. Po vakarienės – smagi vakaronė prie laužo.

Trečiadienis. Ketvirtoji diena. Trečioji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų – ekstremalus žygis į Žemaitijos Nacionaliniame parke, esančias pelkes, kurio metu ne tik išsitepsime, bet ir smagiai praleisime laiką. Išmoksime kartu įveikti kliūtis ir drauge išsikapstyti iš klampiausių pelkių. Vakare aktyvaus laisvalaikio pramogos ir žaidimai.

Ketvirtadienis. Penktoji diena. Ketvirtoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų – ekskursija po Žemaitijos Nacionalinį parką, kuriame dalyviai ne tik pažins nuostabią gamtą, bet ir pritaikys fotografavimo įgūdžius fotografuodami aplinkos grožį ant žemės. Vakare – nuotraukų peržiūra ir analizė.

Penktadienis. Šeštoji diena. Ketvirtoji nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų vyks orientacinės varžybos, kurių metu dalyviai galės pademonstruoti savo sugebėjimus orientuojantis aplinkoje. Po vakarienės pasisedėjimas prie laužo, kurio metu klausysimės istorijų apie Platelius ir patys galėsime papasakoti savo įdomias istorijas.

Šeštadienis. Septintoji diena. Paskutinė nardymo mokymų dalis su užsiėmimais vandenyje. Po pietų – kūrybiškumo dirbtuvės ir fotografavimas po vandeniu. Dalyviai išbandys naują būdą nardyti ir stebėti povandeninį pasaulį – naudojant vamzdelį, ląstus ir kaukę. Po vandeniu užfiksuoti vaizdai povandenine kamera vakare bus peržiūrimi ir analizuojami, o geriausios nuotraukos bus atrinktos dalyvauti Nardymo akademijos projekto Aqualangas konkurse. Vakare – atsisveikinimo vakaronė, kurios metu bus aptariama stovykla ir įteikiamos nominacijos.

Sekmadienis. Aštuntoji diena. Po pusryčių dalyviai turės laiko susiruošti kelionei namo ir atsisveikinti su naujais draugais bei stovyklos organizatoriais. Išvykimas iki 12h.

Dalyvio atmintinė:

Atvykstant su savimi turėti pagrindines higienos priemones, maudymosi aprangą, rankšluostį, patogią aprangą skirtingoms oro sąlygoms.

Kontaktinis asmuo:

Andrius, info@nardymoakademija.lt, +37061474185

 

 

Registracijos forma