Reunjonas (pranc. La Réunion) – sala Indijos vandenyne, Prancūzijos užjūrio regionas. Salos skersmuo yra 50-70 km. Reunjonas yra maždaug 800 km į rytus nuo Madagaskaro ir kartu su Mauricijumi bei Rodrigeso salomis priklauso Maskarenų salų grupei. Saloje gyvena (785 000) daugiausia kreolų (45%), indų / madagaskariečių (25%), europiečių (20%), kinų (3%). Sala didžiuojasi vaizdais į kalnus, ugnikalnius, didelis dėmėsys skiriamas žavingiems paplūdimiams, džiunglėms ir orchidėjoms. Reunjonas pagal teritoriją prilygsta Liuksemburgui- 2 512 km2. Salos sostinė yra Sen-Deni. Mieste gyvena apie 133 000 gyventojų. Sen-Deni – ypač populiari turistų vieta. Atvykėliai mielai lankosi muziejuose, aikštėse, vilose ir mažose parduotuvėlėse. Salos aukščiausias kalnas Piton des Neige siekia 3071 m. ir yra laikomas aukščiausiu Indijos vandenyno kalnu. Daugelis turistų net naktį išsiruošia į džiungles, kad tik galėtų sutikti saulėtekį ugnikalnio viršūnėje.

Kodėl vertėtų aplankyti Reunjono salą:

  1. Kaip Kanarų salos prie Afrikos pakrantės priklauso Ispanijai, taip Reunjono sala Indijos vandenyne, priklauso Prancūzijai. Todėl turistai gali mėgautis egzotinių kultūrų infrastruktūros akcentu.
  2. Kiekvienais metais nuo birželio iki spalio mėnesių saloje pasirodo banginiai. Jie atkeliauja iš Antarktidos į šiltuosius vandenis.
  3. Vanilės kultūros lopšio ir aukščiausios kokybės ieškoma Reunjone.
  4. Vandens temperatūra nei vieną mėnesį nėra žemesnė nei 22 laipsniai. Itin papuliarūs yra salos paplūdimiai, kurie pritraukia daug turistų iš Europos. St.Gilles-les-Bains paplūdimys – laikoma prestižine institucija. Čia galima pasimėgauti kazino, klubų, paplūdimio barų, diskotekų, kavinių paslaugomis.
  5. Sala yra įsikūrusi daugiakultūrinėje aplinkoje, tačiau čia jaučiamas saugumas, politinis stabilumas, prancūzų kalbos vertinimas, pigus ir patogus viešasis transportas. Saloje gyvena daug tautų. Keista, bet visos tautos mielai švenčia įvairias šventes: afrikiečių, kinų naujuosius metus, Prancūzijos nacionalines šventes ir indėnų apeigas. Be to, čia didžiulis nacionalinio maisto pasirinkimas. Daugelyje Reunjonas miestų galima pamatyti prancūzų kolonijinio laikotarpio architektūros elementų.
  6. Sala didžiuojasi 700 km ilgio tinklų trasa, puikia kalnų upių katerių įranga, žvejyba, kalnų dviračių maršrutais, nedidelių lėktuvų ar sraigtasparnių ekskursijomis, žirgų žygiais, koralų ir nardymo rojais, vulkanu Piton de la Fournaise. St.Leu apylinkėse yra įžymiosios serfingo vietos.
  7. Apie 250 km kelias vinguriuoja palei vandenyno krantą, tačiau kelias Cirque de Cilaos su 400 vingiu yra laikomas vienu gražiausių panoraminiu keliu pasaulyje.
  8. Nuo 2007 metų saloje atidarytas pirmasis nacionalinis parkas La Réunion kurio plotas yra 750 km2.

Planuojamos kelionės datos:

2018 09 02-10 (8 vietos)

2018 10 01-10 (8 vietos)

Įskaičiuota:

– Skrydis

– Apgyvendinimas viloje (virtuvė, baseinas, 2 asm kambaryje)

– Transporto nuoma visos keliones metu (lankymas vaizdingų vietovių, paplūdimiai ir kita)

– 5 dienų nardymo paketas po 2 nėrimus per dieną.

Neįskaičiuota:

– maitinimas (gaminamas, vietinė kulinarija)

– nardymo įrangos nuoma

– nardymo kursai (galimi mokymai kelionėje AOWD, Nitrox ir kita)

Kaina 2400 (kaina gali keistis dėl skrydžio bilietų)