img_7566Jei susidomėjai ir nori tapti atskirų sričių specialistu – kviečiame į specializuotus kursus. Pasirink tarp nardymo su foto ar video kamera, naktinio, poledinio, giluminio nėrimų, nardymo į nuskendusius laivus ar k.t. ir sužinok viską apie vienos iš sričių ypatumus. Savo įgytas žinias pritaikysi praktiškai.

SPECIALIZACIJŲ KAINORAŠTIS:

Deep Diver (4 nėrimai + teorija) – 150 EUR
Kurso turinys: nardymo 18-40 m. gylyje technika, giluminio nardymo įrangos specifika, nėrimo planavimas, organizavimas.

Night Diver (3 nėrimai + teorija) – 130 EUR
Kurso turinys: naktinio nėrimo planavimas, organizavimas, problemų sprendimas, plūdrumo reguliavimas naktį, povandeninė orientacija tamsiu paros metu, naktinio povadeninio gyvenimo (faunos, floros) ypatumai.

Dry Suit Diver (2 nėrimai + teorija) – 120 EUR
Kurso turinys: sauso tipo kostiumas (taisyklingas apsivilkimas, nusirengimas, kostiumo priežiūra, remontas), sausų kostiumų rūšys, apatinių rūbų pasirinkimas, nardymas sausu kostiumu (plūdrumo reguliavimas, nusileidimas ir kt.).

Ice Diver (3 nėrimai + teorija) – 150 EUR
Kurso turinys: poledinio nėrimo planavimas ir organizavimas, poledinio nėrimo priežastys ir galimybės, įrangos ypatumai, nėrimo vietos pasirinkimas, paruošimas (eketės pjovimas ir kt.), rizikos mažinimas, problemų sprendimas, poledinio nėrimo saugumo užtikrinimas (saugumo virvių, signalų naudojimas, virvės tiesimo,sekimo technikos, bendravimas su komandos nariais), šalčio poveikis.

Underwater Photographer (2 nėrimai + teorija) – 120 EUR
Kurso turinys: tinkamiausios Jums povandeninės fotografavimo įrangos pasirinkimas, įvairūs metodai greitam aiškių vaizdų fiksavimui, trys pagrindiniai kokybiškos fotografijos po vandeniu principai.

Wreck Diver (4 nėrimai + teorija) – 120 EUR
Kurso turinys: nardymo tyrinėjant nuskendusius laivus technika, pavojaus išvengimas, įrangos subtilybės, taisyklingas įplaukimas į nuskendusį objektą, nėrimo planavimas, organizavimas.

Equipment Specialist (teorija) – 100 EUR
Kurso turinys: nardymo įrangos teorija, principai ir valdymas, rekomenduojama įrangos priežiūra bei eksploatacija, problemų sprendimas – remonto darbai, kokybiškos įrangos konfigūracijos, susipažinimas su nauja įranga.

Peak Performance Buoyancy (2 nėrimai + teorija) – 120 EUR
Kurso turinys: tinkama nardymo įrangos priežiūra, siekiant idealaus balanso po vandeniu, svorių kiekio pasirinkimo niuansai, oro taupymas ir sklandus judėjimas po vandeniu, nesudėtingo plūduriavimo horizontalioje ir vertikalioje padėtyje įgūdžiai.

Nitrox (2 nėrimai + teorija) – 120 EUR
Kurso turinys: nėrimo laiko prailginimas naudojant deguonimi praturtintą oro mišinį (Nitrox), įrangos aptarimas, Nitrox ypatumai (deguonies poveikis, šalutinių efektų vengimas ir kt.), nardymo kompiuterio nustatymai

Mokymų, seminarų registracijos forma