Tai galimybė atrasti povandeninį pasaulį, kuria gali pasinaudoti bet kuris žmogus. Galbūt atrasite naują pomėgį, kuris suteiks jums nepakartojamų pojūčių!

Kaip jis vyksta?

Šių pramogų metu gražiausi šalies ežerai Jums atvers savo nepažintą povandeninį pasaulį. Prieš nėrimą išdėstomi nardymo pagrindai, suteikiamas trumpas instruktažas. Prižiūrimas instruktoriaus, naujokas atlieka keletą pratimų vandenyje, o tada atliekamas 30-60 minučių trunkantis nėrimas. Jo metu instruktorius padės jums jaukiai jaustis po vandeniu, prižiūrės ir valdys jūsų įrangą, todėl jums nereikės daryti nieko sudėtingo, tik plaukti, žvalgytis ir grožėtis savita Lietuvos ežerų flora ir fauna.

Nėrimų vietos: Platelių ežeras arba susirinkus grupelei žmonių kiti Lietuvos ežerai: Baltųjų Lakajų, Monio, Galvės, Alaušo ir kt.
Nėrimų laikas: šiltasis sezonas, nuo birželio iki rugsėjo (nėrimų laikas gali būti koreguojamas atsižvelgiant į oro sąlygas).

Įsigykite kuponą

Pažintinį nėrimą galima dovanoti draugams, giminėms, mylimam žmogui įvairiomis progomis. Į nėrimo kainą įskaičiuota įrangos nuoma, todėl atskirai nieko nuomotis nereikės, su savimi reikės turėti maudymosi aprangą ir žinoma gerą nuotaiką.

Kuponai

Registracija į pažintinį nėrimą